top of page
selinus-logo.png

Biz Kimiz?

    2000 yılından itibaren geleceği hedeflemiş bir firma olan BARIŞ ATASOY TAŞIMACILIK ŞİRKETİ olarak öğrenci, personel taşıma hizmeti, D2 yetki belgeli araçlarımız ile turizm-transfer yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunurken; 2019 yılına geldiğimizde T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’ na bağlı 5971 belge numarası ile SELİNUS TURİZM SEYAHAT ACENTASI adı altında taşıma ve turizm faaliyetleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

     Hizmetlerimiz arasında uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür turları, mevsimsel olarak düzenlediğimiz kış turizmine yönelik kayak merkezi turları, Karadeniz Turları, Gap Turları, günübirlik tekne turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, otobüs kiralama hizmetleri ve transfer hizmetleri yer almaktadır.

    Selinus Turizm sürücülerinin tamamı kullanacağı araç tipine göre ehliyete ve ticari araçları kullanabilmek adına SRC, psikoteknik belgelerine ve eğitimine sahiptir. Bununla birlikte, Selinus Turizm sürücüleri, profesyonel olarak eğitim veren danışmanlık şirketleri ve akademilerden düzenli olarak güvenli olarak güvenli sürüş teknikleri ve iletişim dersleri almaktadır. Sürücülerin tamamı tecrübe, davranış, iletişim, kılık kıyafet, kişisel bakım ve aile yaşantısı bakımından seçilmiş çalışanlardır.

bottom of page