top of page

LAVANTA BAHÇELERİ
TURU

selinus-logo.png
selinus-turizm-popüler-turlar

Program Bilgileri

ISPARTA ÇIKIŞLI;

💜GÜNÜBİRLİK LAVANTA BAHÇELERİ,LİSİNİA DOĞAL YAŞAM KÖYÜ VE SALDA GÖLÜ TURU

 

🗓TUR TARİHLERİ:

 

KİŞİ BAŞI : 💥..₺💥

 

Kalkış saati: 09.00

Kalkış yeri:
- Selinus Turizm ofisi önü
-Özkanlar Kavşağı
-Iyaş üniversite durakları

 

📌TUR PROGRAMI:
Lavanta kokulu köyde güne başlayıp morun her tonunu izlemek ve harika fotoğraflarla güzel anları kayda almaya ne dersiniz? 
Kuyucak lavanta bahçelerinde yerel rehberimizden lavantaya dair bilgileri alıp fotoğraf çekimi  yaparak  köy içerisinde gezinti yapıyoruz. Sonrasında  Burdur Lisinia Yaban Hayatı Koruma Rehabilitasyon Merkezine geçiyoruz. Burada mavi Burdur Gölü kenarında lavanta bahçeleri ve veteriner hekim Öztürk beyin doğal yaşam merkezi bizi karşılıyor. Hayran olacağınız  doğa sunumu ve rehabilite olan hayvanları ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği için Ağaç Restorana geçiyoruz el açması tazecik gözlemelerle karnımızı doyuruyoruz. Natürel ürün alışverişi için serbest zamanımız olacak ( buradaki alışverişin kazancı oradaki gönüllülerin ihtiyacı ve hayvanların bakımında kullanılıyor) 
Veeee Türkiye'nin şifa kaynağı Salda Gölü’ne gidiyoruz. Turkuaz rengi suyu beyaz kumları cilt hastalıklarında kullanılan kili ile salda gölü tüm ihtişamı ile yorgunluğumuzu alıp enerjimizi full doldurarak neşe içinde geçen harika günü evlerimize dönüş yoluna geçerek bitiriyoruz.

 

✅ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER: 
-Ulaşım 
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Seyahat Sigortası
-Türsab Güvencesi
-Selinus Turizm Refakatı

 

❎ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
-Öğle Yemeği 
-Kişisel Harcamalar

bottom of page